Keyfim Yerinde!

Sizlere bir önceki yazımda çok sıkıldığımdan, yazılı notlarımın düşük geldiğinden falan bahsetmiştim. Şimdi ise tam tersinden bahsediyorum :)

Evet, bu kafası kırık kardeşiniz bir gülüyor bir ağlıyor, ne yaptığı belli değil. Eğer böyle gidersem delirmekten korkuyorum :D
Artık sıkılmıyorum. Çünkü notlarım iyi bu aralar. Beni idare edebilecek bir karne bekliyorum ve not ortalamam 2.50 nin altındaydı yani sınıfta kalıyordum ama artık 2.50 nin üstünde ve sınıfı geçiyorum. Gerçi bu daha ilk dönem kalma-geçme olayı yok ama 2. dönem biraz daha fazla çalışırsam sınıfı rahatlıkla geçebilirim…
İlk dönemin tüm yazılıları gün itibari ile bitti. Son yazılılarım ilk yazılıardan daha iyi. Ama bazı derslerimin ilk yazılısı iyi iken son yazılıları berbat. Yani bazı notları yükseltirken bazı notları düşürüyorum. Hayırlısı artık…
Yazılılar gün itibarı ile bitti demiştim. Bugün son yazılımız olan matematik yazılısını yaptık. Yazılım iyi geçti ama dün gece yazılıya çalışmak için saat bire kadar uyumadım. Keşke uyusaymışım. Çünkü yazılıda sorular bildiğim konulardan çıktı. Ama burada hata bende değil. Ben nerden bilebilirdim ki bildiğim konulardan soruların çıkacağını :)
İlk dönem ne de çabuk bitti yahu. Daha öncelerde ilk dönem sanki bir yıl gibi hissettirirdi kendini bana. Şimdi ise sanki iki günde bitmiş gibi :) Sebebide şu galiba; daha öncelerde hiç ders çalışmadığım için zaman geçmiyordu, şimdi çalışıyorum ve zaman benim için çok hızlı akıyor :)
Şuan bu yazıyı yazarken aynı anda sürekli e-okulu takip ediyorum hocalar sözlü notlarını girmiş mi diye. Çünkü sözlüler sayesinde birkaç puan ile kurtaracağım zayıflarım var :)
Heyecan dorukta, son olarak coğrafyacı sözlüleri 50-50 girdi ancak bu coğrafya dersimin 2 olmasına yetmeyerek ortalama 41 de kaldı :) Sebebi ise ilk yazılımın çok düşük olması. Yani ilk dönem coğrayadan kaldık :D
Şuan tüm notlarımı paylaşmak istemiyorum sizinle. Haftaya cuma günü karneler verilince bütün notlarımı blogumda paylaşacağım inşallah.
İyi kötü atlattık ilk dönemi. Yeri geldi 0 aldık üzüldük.. Yeri geldi 5 aldık coştuk :D Yılmadan usanmadan çalıştık ve ilk dönemi bitirdik. İkinci dönem daha çok çalışarak, daha çok gayret ederek çalışkan bir öğrenci olarak 10. sınıfa geçmek istiyorum. İnşallah herşey istediğim gibi olur. Hayırlısı olsun diyorum ve yazımı burada noktalıyorum. Okuduğun için teşekkürler sevgili okurum :)
Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply