Twitter Yine Tasarımını Yeniliyor

Henüz yeni tasarıma alışamayan kullanıcılar mevcutken, Twitter tekrar tasarımını yeniliyor. Bu sefer, daha kullanışlı ve göze hitap eden bir tasarım ile geliyor karşımıza Twitter.

Yeni tasarım aynı zamanda birçok özellik içeriyor. Mesela artık Twitter’da da sayfa kurabileceğiz. Evet, tıpkı Facebook ve Google+’ta olduğu gibi, Twitter’da da sayfa kurabileceğiz. Sayfalar özelliğini, öncelikle büyük markalar kullanacaklar.Twitter, yeni tasarımını tanıtan bir video hazırlamış. Video da yeni tasarım kadar hoşuma gitti.

Video’da da gördüğünüz gibi, Twitter kendini tamamen aşmış durumda! Şahsen ben yeni tasarıma bayıldım. Özellikle tweetlerdeki fotoğrafları ve videoları kolayca görebilme özelliği beni benden aldı diyebilirim. Twitter yeni tasarımı ile biraz Facebook ve Google+’a benzese de, benden tam puan aldı.

Yeni Tasarıma Nasıl Geçilir?

Yeni tasarıma geçebilmek için, bir iPhone’unuz yada Android işletim sistemli telefonunuz olması gerekmete. Çünkü yeni tasarıma geçebilmek için, önce yeni tasarımon mobil versiyonunu kullanmanız gerekmete. Sizde yeni tasarıma geçmek istiyorsanız fly.twitter.com ‘a gidin ve telefonunuza uygun uygulamayı indirerek, yeni tasarıma ilk geçenlerden olun.

Yeni Tasarım Herkese Ne Zaman Açılacak?

Twitter bunun hakkında herhangi bir duyuru yapmadı ama bence yeni tasarıma 2012 in başlarında geçilecek. Belki Twitter bize yılbaşı sürprizi yapmak ister ha nedersiniz? :)

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Bir Yorum

  1. Bursada Bugün

    Ağustos 3, 2014 at 1:50 pm

    İsrail yine okul vurdu!

Leave a Reply