Merhaba Yeni Okulum, Şimdilik Elveda Güzel Blogum…

Okul açılıyor… ve ben bu sene hiç tanımadığım bi okula, hiç tanımadığım bir ortama ve hiç tanımadığım kişilerin arasına gidiyorum… Evet, lisenin ilk yılı gerçekten çok korkunçmuş.

Bu sene derslerime daha iyi sarılamm lazım, çok çalşmam lazıım çoook… Ve bazı şeyleri azaltmam lazım bu sene. İnterneti ve yazılarımı. Artık sadece boş zamanlarımda yazı yazabileceğim bloguma. Ben bu duruma çok üzülüyorum. Umarım sizde üzülüyorsunuzdur :D

Arkadaşlar ben bu sene 9. sınıf yani lise1 oldum :) Ve derslerim ağırlaştı. Ve bu ağır dersleri kaldırabilmem için çok çalışmam lazım. Çalışabilmem içinse internetten ve bloguma bir süreliğine “güle güle” diyorum. Artık sadece boş zamanlarımda yazı yazabileceğim. Tabi uyumazsam :) Okulun temposu beni çok yoruyor ve çok uykuya ihtiyacım oluyor. Bu ihtiyacı günde 8 saat uyku karşılamaz. Daha fazla uyumam lazım :)

Arkadaşlar şimdilik size “güle güle” diyorum. Kendinize iyi bakın. Beni özleyin :D
“Senin yazıların olmadan ben yaşayamam” diyenler için{ki kimsenin böyle dediğini düşünmüyorum :D} bir önerim var. Eski yazılarımı tekrar tekrar okuyabilir, yorum yazabilirsiniz arkadaşlar :) Ben boş zamanlarımda yorumları kontrol etmek için girerim bloguma ve onaylarım yorumlarınızı. Ben yokken yorum yapmamazlık yapmayın haaa :D Kendinize iyi bakın arkadaşlar, hoşçakalın…

Okulların açılması yaklaştıkça birçok blogger bloglarına bir “güle güle” yazısı yazar benim gibi. Buda benim ilk “güle güle” yazımdı. Umarım beğenmişsinizdir. Okuduğunuz için teşekkürler ;)

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

8 Yorum Var

 1. ilker

  Eylül 13, 2011 at 2:17 pm

  lise 1 kolaydır ;)

 2. kralizasyon

  Eylül 13, 2011 at 2:24 pm

  @ilkerBakalım… Göreceğiz :)

 3. Hauhet

  Eylül 13, 2011 at 4:47 pm

  Bence fazla kafana takma.İlk 2 sene balayıdır lisede.Yazılarına da derslerine de gayet rahat zaman ayırabilirsin dengeyi kurduğun sürece.Başarılar :)

 4. kralizasyon

  Eylül 13, 2011 at 4:51 pm

  @Hauhetmoral verdiğin için ve başarı dilediğin için teşekkürler ;)

 5. Alican Doğu

  Eylül 14, 2011 at 5:48 pm

  Ben de lise bire başlıyorum inşallah kolaydır ya :D çok sitres var şuan . Ama ben yazu yazmaya devam edeceğim.

 6. Hit Klip

  Eylül 14, 2011 at 6:49 pm

  Herseyden önce okul boş zamanlarında sitenle yine ilgilenirsin okulunda başarılar dilerim

 7. Mehmet

  Eylül 14, 2011 at 11:19 pm

  Lise 1 i hiçde gözünde küçültme sakın. Ben lise 1'e geçerken hiç bir şeyi takmamıştım kafama arkadaş ortamına dalmıştım ve sınıfta kaldım. orta okuldan mezun olduktan sonra 1 sene okula gitmicem diye tutturmuştum gitmemiştim 1 sene ordan 1 sene etti 2 sene :D ve yaş oldu 19 :) geçenlerde askerliğimi bile tecil ettirdim düşün yani hayatının hatasını yapma diye anlatıyorum çok dikkat et

 8. kralizasyon

  Eylül 17, 2011 at 11:17 am

  @Alican DoğuAynı kaderi paylaşıyoruz :D@Hit KlipBlogumla herzaman ilgilenmeye çalışacağım tabi. Yorumun için teşekkürler ;)@MehmetÖnerini dikkate alacağım Mahmet. Saol ;)

Leave a Reply