Lanet Olası Facebook!


Facebook… Senin kadar saçma, ergen yuvası bir site görmedim. Senin kadar Türkçe’yi berbat kullanan, senin kadar dilinden utanan bir site görmedim. Senin kadar, içerisinde saçma sayfalar ve gruplar barındıran, senin kadar yalancı bir site görmedim!!!

3-5 arkadaş toplanıyor ve “Hadi Facebook’ta bi sayfa kuralım!” diyorlar. Sanki Facebook’ta hiç saçma sapan sayfa yokmuş gibi… Kuruyorlar sayfayı… Başlıyorlar saçmalamaya… Sayfa yöneticilerinden Kimisi kendine “sersheri jojuk” diyor, kimisi “quara bhela”… Saçmaladıkça saçmalıyorlar ve üyelerini artırmaya çalışıyorlar. Sayfalarının beğenisi arttıkça, daha da çok saçmalıyorlar… Birde bu kadar saçmalık yetmezmiş gibi, sayfa üyeleri o sayfanın paylaştığı saçma sapan şeyleri kendi profillerindede paylaşıyorlar.

FACEBOOK MİZAH SİTESİ DEĞİL!

Facebook’ta herkes mizah yapma derdinde. Yahu, Facebook mizah sitesi mi? Mizah yapacaksanız gidin mizah sitelerinde mizh yapın! Tamam, mizah heryerde yapılabilir ama mizahında belli bir sınırı, bir adabı olur! İşte buna çok gıcık oluyorum ya! Çok sinirimi bozuyor bu mizah olayı.

Facebook Facebook olamktan çıktı. Hatta kendisini bu duruma getirenlerü küfür bile ediyordur Facebook. Şimdilik diyeceklerim bu kadar arkadaşlar. Okuduğunuz için teşekkürler :)

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum Var

  1. Anonymous

    Eylül 7, 2011 at 4:15 am

    mizah olarak degil sadece sacma sapan arkadasliklar yolda görünce birbirini tanimayanlar orda can ciger kuzu sarma !

  2. Ay

    Ağustos 3, 2014 at 1:50 pm

    Bana bir masal anlat. Lanet olası sonu hiç önemli değil gerçekten. İçinde sesin ve dizlerin olsun yeter.

Leave a Reply