Hocalar Da İnternet İle İlgilenir

Her sahurda Ömer Döngeloğlu hocayı dinlemek bana büyük keyif verir. Hoca o kadar içten ve o kadar güzel anlatıyor ki, kendini izletmeyi, dinletmeyi başarıyor Ömer hoca.

Ömer hoca bazen konularında Facebook’tan, Twitter‘dan ve MSN‘den bahsediyor. Ve buda herkesin dikkatini çekiyor. Bazıları, “Böyle hoca mı olur! Facebook’tan Twitter’dan bahsediyor!” diyor. Ve buda beni çok kızdırıyor. Sen hocanın anlattıkları içinde sadece Facebook‘u ve Twitter‘ı anlıyorsan hoca ne yapsın? Hocaların Facebook‘tan ve Twitter‘dan bahsetmeye hakkı yokmu?

Ömer hoca ve diğer hocalar bize doğruyu ve yanlışı öğrettiği için gerektiğinde Facebook‘tan da bahseder, Twitter‘dan da bahseder, MSN‘den de bahseder! Hocaların da buna hakkı vardır. Kimse gidipte bi hocaya “Şu konudan bu konudan bahsetme” diye bilir mi? Diyemez! O hoca neden her gece bağıra bağıra, ağlaya ağlaya anlatıyor? Biz öğrenelim diye.

Sonuç olarak, hocaların anlattıklarını eleştirmeyin. Yani eleştirin ama anlattığı şeyler yanlışsa eleştirin. Doğru olan, hak olan şeyleri eleştirmeyin. Son olarak şunu söylemek istiyorum Ömer hocayı ve Mustafa Karataş hocayı mutlaka dinleyin ;)

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Bir Yorum

  1. By İzocin

    Ağustos 21, 2011 at 2:44 pm

    Gerçektende saygıdeğer insanlar..Bu tür olumsuz yorum yapanları kaale almamak lazım ama birilerininde dersini vermesi gerekiyor :)Eline sağlık

Leave a Reply