Blogger Uçan Twitter Kuşu Eklentisi

Siz bu yazıyı okurken, blogumda şirin bir kuşun uçtuğunu ve siz blogda nereye giderseniz oraya konduğunu, vede üzerine tıklayınca benim Twitter profilime yönlendirdiğini göreceksiniz :)

Şimdi sizlere bu kuşu nasıl yaptığımı anlatacağım ve kodlarını vereceğim. Anlatıma geçmeden önce söylemek isterim ki, bu eklentiyi kesinlikle blogunuza veya sitenize kurmalısınız. Hem siteyi hantallaştırmıyor, hemde bloga çok yakışıyor. Şimdi yazımızın devamını okuyalım ve bu kuşu blogumuza nasıl ekleyeceğimizi anlatalım…

Kodları bloga ekleyince bozuluyor. Bazı arkadaşlar bu yüzden yapamamışlar. Bende kodları .txt dosyası olarak veriyorum. Buyrun:
.txt dosyası: Tıkla
Linke tıklayın karşınıza çıkan kodları kopyalayıp, ]]></b:skin> kodundan sonra yapıştırın.

Dosyaları kendi DropBox hesabıma upload ettim. İsterseniz sizde indirin ve upload edin, veya benim upload ettiğim dosyaları kullanın.

Aslında bu eklentiyi bir HTML/JS widgetine kurduğumuızdada çalışıyor fakat blogu hantallaştırıyor. Onun için kodları temanın kodları arasına koyuyoruz.

Yapamayanlara yardım ederim, yorum olarak söyleyin yapamadığınız yer olursa. Güle güle kullanın! :)

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

5 Yorum Var

 1. BASTEPE

  Ağustos 10, 2011 at 8:04 am

  normal kodlar bir metin belgesi ile paylaşmanız mümkün müdür ? Bu kodları. Burdakileri yapıştırdım ama olmadı sanırım smilelardan…

 2. kralizasyon

  Ağustos 10, 2011 at 10:16 am

  @BASTEPE .txt dosyası ve .js dosyası yazıya eklendi.

 3. BASTEPE

  Ağustos 10, 2011 at 9:59 pm

  Eywallah teşekkür ederim ;)

 4. Cekingen

  Ağustos 12, 2011 at 8:16 am

  Hoş olmuş.Denicem

 5. Tuna

  Ağustos 17, 2011 at 11:04 pm

Leave a Reply