WebMaster Araçları: WMAracı

wmaraci_logo

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere benimde çok sevdiğim ve bir web sitesi/blogu olan herkesin kullanması gereken bir uygulamadan bahsedeceğim. Aslında birçok uygulam desek daha doğru olur. Çünkü bu servisin birçok uygulaması var ve hepside tanıtmaya değer. Ama ben hepsini tanıtmayacağım sadece bir uygulamasını tanıtacağım. Tanıtacağım uygulama servesin en çok kullanılan uygulaması ve aynı zamanda ana sayfasında yer alan uygulaması arkadaşlar.

wmaraci_blogahmet

Yukarıdaki foto tanıtacağım uygulamanın fotosu arkadaşlar. Aslında foto sayesinde tanıtacak birşey kalmadı GülümsemeFotoda zaten herşeyi görüyorsunuz. Site adresini yazıyoruz ve “git” butonuna tıklıyoruz ve 10 saniye sonra site hakkında herşeyi görebiliyoruz. Google PR’sini, Alexa sırasını, Bing indexini, Yahoo indexini, Dmoz kaydının olup olmadığını vs. vs. görebiliyoruz.

araclar
araclar2

Yukarıdaki fotolar ise servisin diğer araçlarını gösteriyor.
Servis gerçekten harika bir servis. Sizde hemen kullanmalısınız arkadaşlar. Üstelik bu mükemmel servis tamemen ücretsiz ve üyelik falanda gerekmiyor. İşte bu mükemmel servisin sitesi: WMAracı

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply