Aynı Siteyi Arkadaşlarınızla Birlikte Gezin | Channel.Me

channel.me

Sizlere mükemmel bir site tanıtmak istiyorum arkadaşlar. Sitemizin adı “Channel.Me

Bir web sitesini, sizin yanınızda olmasa bile arkadaşınızla beraber, gerçek zamanlı olarak gezmek ister miydiniz? Channel.me adlı bir internet servisi tam olarak bunu yapmanızı sağlıyor. Hiçbir ek program yüklemenize gerek olmayan bu servis ile kendi ekranınızda gördüğünüz web sitesini, davet ettiğiniz arkadaşınız ile aynı anda ve aynı görüntüyü paylaşarak gezebiliyoruz.

Gezdiğiniz web sitesinin görüntüsü üzerine kendi notlarınızı da yazabiliyorsunuz. Hatta isterseniz Channel.me’nin sohbet özelliğinden faydalanarak anında mesajlaşma ile site üzerindeyken sohbet de edebilirsiniz. Bunun için siteye girdikten sonra Channel.me’nin size verdiği özel URL adresini davet etmek istediğiniz arkadaşlarınızla paylaşmamız yeterli.

Sistem henüz beta sürecinde olduğu için bazı aksaklıklarla karşılaşabiliriz. Şuan servisde bezı hatalr var beta sürecinde olduğu için. Fakat servisin final sürümünde bu sorunun giderileceğini tahmin ediyorum.

Şahsen ben bu servisi çok sevdim. Ama şuan sadece ingilizce dil desteği var. Ama servis öyle çok karışık değil bi sohbet ediyorsunuz, bi not yazıyosunuz, bi gezeceğiniz sitenin linkini yazıyorsunuz oluyor bitiyor. Çok basit bence. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde çok kolay ve kullanışlı.

Tıkla:Channel.Me

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply