TTNET Müşteri Hizmetleri ve Ben :)

ttnet

Bugün, internetimin yaklaşık bir aydır çok yavaş olması nedeniyle TTNET Müşsteri Hizmetleri’ni aradım ve derdimi anlattım. Sorunumu çözdüler gib sanki ama internetim hızlandımı hızlanmadımı hala anlayamadım. Size bu yazımda TTNET’i aradığımda başımdan geçen olayları anlatacağım.

Okuldan eve geldim, yemeğimi yedim ve bilgisayarımı açtım. “Belki bugün internetim hızlandmıştır bi denemeyim” diyerek Firefox’u denek olarak seçtim Dil çıkaran gülümseme
Deneyime başladım Dil çıkaran gülümseme İndirme hızında saniyede 10KB yazıyodu. O sayıyı gördüğüm anda hemen aldım telefonu elime aradım 444 0 375’i Açık ağızlı gülümseme Önce “şöyle yapmak istiyorsanzı 1 e basın, böyle yapmak istiyorsanız 2 basın” diyen o gıcık sesle karşılaştım her zaman olduğu gibi(Ben TTNET’i çok ararımda… Henüz adını koyamadığım bi ilişki var aramızda Açık ağızlı gülümseme) O gıcık kadın sesinden sonra Müşteri Hizmetleri’ne bağlanabildim Açık ağızlı gülümseme Anlattım derdimi, kadın(Müşteri hizmetlerindeki kadın Göz kırpan gülümseme) cep numaramı falan aldı biz sizi arayacağız dediler bende tamam dedim.

10 dakika sonra falan telefonum çaldı açtım bir kadın sinirli bir şekilde “Sorununuz ne!!?” diye bağırdı bana. Bende korktum biraz hatta acaba yanlış numara deyip kapatsammı diye düşündüm Açık ağızlı gülümseme O kadınada anlattım derdimi. Kadın sonra bana bilgisayarımda bişeyler yaptırdı. Önce DNS ayarlarını değiştirtti sonra TTNET’in hız testini yaptırdı bana.

DNS ayarlarını bana değiştirtirken bana kızdı Üzgün gülümseme Çünkü söylediği sayıları yanlış yere yazmışım olmuyo dedim sonra “Pardon yanlış yere yazmışım, tekrar söyleyebilirmisiniz?” dedim kibar bir şekilde ama kadın bana sinirli ve yüksek bir seske tekrar etti sayıları. Ben yine hem korkmuştum hemde üzülmüştüm. Korkudan çok heyecanlanmıştım ve kadının dediklerini birebir yerine getirmeye çalışıyordum. Belki yapamasam kadın bana küfür bile edebilirdi Dil çıkaran gülümseme Ben daha önce TTNET’i çok aradım çok derdimi anlattım onlara ama ben böyle kaba bir kadın görmedim TTNET Müşteri Hizmetleri’nde. Arayıp şikayet etmek lazım böyleleriniDil çıkaran gülümseme

Bir başka yazıda, bir başka başımdan geçen olayla buluşmak üzere, sağlıcakla kalın, esen kalın efenim! Açık ağızlı gülümseme

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum Var

  1. Anonymous

    Haziran 15, 2011 at 6:44 pm

    bak pampa benden sana tavsiye bu telesekreterlerle uğraşılmıyo. agresif oluyolar. ben de zamanında 118'lere 'nanik' yapıyodum. saçma uğraşlar bunlar:) :) :)

  2. Ahmet

    Haziran 16, 2011 at 6:39 am

    @AdsızBen onlarla uğraşmıyorum ki. Onlar benimler uğraşıyorlar. Gerçekten bazıları çok agresif oluyorlar senin de dediğin gibi.

Leave a Reply